Autoremondi ülevaade

Remondiboks alustas tegevust 1999. aastal, kui soetasime ühe tõstuki ja sildade reguleerimise laserstendi CORGHI. Kuna meie püsikliendibaas on aastatega mitmekordistunud, siis tänaseks on meil kokku 5 tõstukit ning eraldi osakond klassikaliste autode tarbeks. Pakume ka rehvide hooajalise hoiustamise võimalust.

Abi saavad meie autoteenindusest kõik autoomanikud olenemata sõiduki margist või vanusest, lisaks oleme spetsialiseerunud Itaalia automarkidele ALFA ROMEO, LANCIA ja FIAT. Nende markide kvaliteetseks teenindamiseks on meil olemas vajalikud spetsiaaltööriistad ja ka tehase originaal diagnostikaarvuti EXAMINER . Ja eelkõige muidugi teadmised ja soov nende autodega tegeleda, sest see tegevus on välja kasvanud meie inimeste hobist ja kirest temperatmentsete Itaalia autode vastu. Kogemust FIAT grupi autodega on meie spetsialistidel kogunenud juba üle 15 aasta.

Oleme võimelised teostama diagnostika ja remonditöid ka Alfa uusimatele mudelitele GIULIA JA STELVIO , masinatele mis on toodetud kuni MY2017 ja loodetavasti peatselt ka alates MY2018 autodele.

NB ! Meie tööriistaparki on lisandunud uue põlvkonna SUN PDL4000 diagnostikaseade, millega on võimalik teostada kõigi enamlevinud autode elektroonika veaotsingu ja diagnostika töid.

Alates 03.2015 on töös uus tipptasemel sildade reguleerimise stend John Bean Visualiner Prism Elite Pro42, mis võimaldab reguleerida autosid velgedega kuni 24 tolli  !

Pakume ka ALFA ROMEO,LANCIA ja FIAT originaalvaruosi.

Kohapeal pakume müüa MOTUL, MOBIL ja EUROL õlisid. Muud vajalikud varuosad toome oma koostööpartneritelt ise kohale. Müüme ka CONTINENTAL , HANKOOK ja teisi enamlevinud kvaliteetrehve.

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset autoremonditeenust, mille saavutamiseks on meil olemas kaasaegsed seadmed ja asjatundlik personal. Meie püsiklientide hulka kuulub nii eraisikuid kui ettevõtteid ning samuti riigiasutusi. Meil on püsikliendid ka Soomest, kes oma autosid meie teeninduses hooldada lasevad.

Teenindusse aja saamiseks palume kas helistada, saata päring läbi meie veebikeskkonna või registreeruda kohapeal.


Oleme avatud E-R 9.00 – 18.00

Kontakt tel: 6 11 58 47, e-mail: kalvo@trk.ee; rain@trk.ee ; trk@trk.ee